Eliza KurowskaONE BRAIN

  Jest Konsultantem Facylitatorem Metody One Brain. Posiada międzynarodowe uprawnienia do prowadzenia konsultacji, wykładów i publikowania materiałów na temat Metody.
  Od października 2013 roku jest ZAAWANSOWANYM INSTRUKTOREM METODY ONE BRAIN i ma uprawnienia do prowadzenia certyfikowanych kursów od stopnia 1 do 7. Jest psychologiem. Ukończyła podyplomowe magisterskie studia indywidualne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

  Doświadczenie: od 2000 roku praktyka Metodą One Brain, przeprowadzone badania naukowe potwierdzające skuteczność Metody One Brain.
  Mając na względzie dobro osób, z którymi współpracuje, wciąż poszerza swoje kwalifikacje i umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach Three in One Concepts organizowanych przez Amicus Sp. z o.o. na terenie Republiki Czeskiej i Słowacji.

  ID-100139663

  ONE BRAIN – certyfikowane kursy - 12 stopni

  Do udziału w kursach zachęcamy osoby indywidualne, jak również grupy zawodowe: psychologów, terapeutów, nauczycieli, personel medyczny (lekarzy i pielęgniarki), policjantów, prawników, muzyków, sprzedawców, i wszystkich tych, którzy w swojej pracy narażeni są na wysoki poziom stresu. Kiedy pomagamy sobie, możemy pomóc innym….WIĘCEJ >>